KAMUOYUNA SAYGIYLA DUYURULUR!
KAMUOYUNA SAYGIYLA DUYURULUR!

Geçtiğimiz günlerde sosyal medya üzerinden Belediye Başkanlığımızı hedef alan su kaynağı ile ilgili görüntüler yayınlanmıştır.
Belediye Başkanlığı olarak halkımızın menfaati öncelikli tutularak, İlçemiz Merkez Babaoğlu Mevkiinde bulunan bir bahçeden Bahçe hissedarının Muvaffakatı alınarak Ankara Anıtları Koruma Kurulu Müdürlüğünden gerekli izinler alınıp İlçemiz şehir parkına getirilmek üzere harekete geçilerek parkımıza getirilmiştir.
İkinci su kaynağı ise uzun yıllar Aynı parkımızın su ihtiyacını karşılayan değirmen başı mevkiinde bulunan  İbrahim Bey Çeşmesi olarak bilinen su kaynağıdır. Bu kaynaktan Başkanlığımızdan habersiz olarak bir tesise su alınmak suretiyle parkı besleyen su kaynağı kesilmiştir.
 Belediye Başkanlığı olarak halkımızın ve kamu menfaatleri ön planda tutularak tekrar iki kaynağın suyu da şehir parkımıza getirilmiştir.
Bizler Halkımızın malını ve hakkını kimseye yedirmeden, kimseye peşkeş çekmeden halkımızın hizmetinde kullanmak üzere, halkımıza hizmet için gerekli adımları atarak gerçekleştirdik.
Sosyal medyada yer alan ifade ve hakaretler ise kişilerin kendileri ile çeliştiği akıl almaz yalanlarla dolu bir duruma dönüşmüştür.
Halkımızın bu yalan ve karalamalara itibar etmemesini diliyor tüm halkımıza saygılarımızı sunuyoruz. Kamuoyuna saygıyla duyurulur.Video Galeri


      Çorum İli Boğazkale İlçe Belediye Başkanlığı | Tüm hakları saklıdır | İzinsiz kopyalama yapılamaz | © 2021